Wybierz termin wyjazdu:


Wyślij znajomemu:Kontakt
Tomice ul. Dworska 10
34-100 Wadowice
skr.pocztowa 40

tel. fax: 33 873 71 84
kom: 601 461 646
Biuro czynne od 9.00 do 17.00

biuro@pogorze.com.pl

Formy płatności
O nas

 Szanowni Państwo 

Jako organizator turystyki z ponad 30-letnim doświadczeniem w tej branży zapraszamy do korzystania z naszych usług. Nasza pasja i doświadczenie sprawią, że wybierzemy dla Państwa to czego oczekujecie, lub doradzimy co wybrać z ogromnej ilości ofert na rynku.

Od wielu współpracujemy ze sprawdzoną kadra pilotów i przewodników gwarantując profesjonalny poziom usług, a tym samym pełną satysfakcję klientów. 

Specjalizujemy się w organizacji wypoczynku dla dzieci, młodzieży ( zielone przedszkola i szkoły, zimowiska, kolonie, obozy sportowe np hokejowe, piłkarskie ) .Atrakcyjne programy ,wspaniałe ośrodki , hotele kompetentna , miła kadra osobiste zaangażowanie właścicieli biura sprawia ,że jesteśmy rozpoznawalni w Polsce. Mieszkając w tak pięknym kraju nie sposób nie posiadać oferty krajowego wypoczynku. Miło nam będzie gościć Państwa na wczasach zdrowotnych , turnusach rehabilitacyjnych oraz turnusach dedykowanych np “Mama i Ja “ dla Seniora. 

Największym wyzwaniem dla nas pozostaje jednak sektor wyjazdów grupowych- na zamówienie zarówno w kraju jak i zagranicą. Zapraszamy zatem instytucje, zakłady, szkoły, kluby, stowarzyszenia i inne podmioty do wyjazdów z naszym biurem. Posiadane uprawnienia przewodnika i pilota są nam niezmiernie pomocne przy układaniu ciekawych programów zwiedzania. 

Mamy w sprzedaży wiele atrakcyjnych ofert zagranicznych z dojazdem własnym , autokarowym czy lotniczym. Polecamy wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich ( Fuertaventurze i Teneryfie ) oraz interesujące rejsy wycieczkowe ( kilka propozycji jest na naszej stronie ). Dużym powodzeniem cieszą się wycieczki autokarowe ze zwiedzaniem wartościowych miejsc w Europie. Bardzo ciekawa jest oferta wypoczynku dla dzieci i młodzieży w sprawdzonych od lat ośrodkach wczasowych , hotelach w kraju i zagranicą. 

Na naszej stronie zamieściliśmy tylko przykładowe oferty , które zyskały największą przychylność Klientów. Kilka tysięcy propozycji spędzenia ciekawego urlopu znajdziecie Państwo w naszym biurze . Zapraszamy Wszystkich do składania zapytań drogą e-mailową w kwestii przygotowania wymarzonej oferty. Do naszego biura mogą Państwo przyjechać również w dogodnej dla siebie porze ( wcześniej prosimy o telefon ). Każdego roku odnawiana przez nas polisa OC Organizatora Turystyki to spokój i gwarancja bezpieczeństwa dla naszych Klientów. 

Nigdy nie zawiedliśmy żadnego Klienta a napływające podziękowania i referencje są tego najlepszym dowodem. Kilka z nich znajduje się na naszej stronie.

Z wyrazami szacunku 

Właściciele Barbara i Janusz Migalscy


Łeba zielona szkoła..
Więcej
Półwysep Helski –..
Więcej
Karkonosze, Góry..
Więcej
Dąbki zielona szkoła -..
Więcej
wykonanie pogorze.com.pl